Увага! Конкурс: Чи знаєш ти історію свого вузу?

1. Розкажіть про засновників нашого вузу (Писаржевський Лев Володимирович, Бродський Олександр Ільіч).

2. Розкажіть про історію створення вашого факультету.

3. У 2018 р. відзначатимуться ювілеї багатьох засновників науково-практичних шкіл вузу:

• 105-річчя Ганза Семена Наумовича (зав.каф. ТНР);
  • 105-річчя Лошкарьова Михайла Олександровича (зав.каф. фізичної хімії, ректора ДХТІ (1950-1972рр.));
  • 115-річчя Ройтера Володимира Андрійовича (зав.каф. неорганічної хімії);
  • 85-річчя Пархоменка Володимир Дмитрович (зав.каф. ПАХТ, ректора ДХТІ (1972-1984рр.));
  • 90-річчя Тулюпи Федора Михайловича (зав.каф. аналітичної хімії).

4. У 2018р. виповнюється 40 років з дня заснування у вузі музею історії. Розкажіть про історію його створення та волонтерську діяльність сьогодні.

5. Що ви знаєте про історію заснування спортивно-оздоровчого табору «Дубовий гай»?

6. Які найцікавіші факти із історії вузу вам запам’ятались найбільше і чому?

Свої роботи ілюструйте світлинами із фотоархіву Музею історії УДХТУ.
У процесі виконання цієї роботи можуть бути використані альманахи та літописи історії вузу, газета «Слово хіміка» (колишній «Дзержинець»). Всі ці матеріали знаходяться у бібліотеці (кімн. 350, 353, 358, 359).