Всеукраїнський день бібліотек

До Всеукраїнського дня бібліотек в НТБ УДХТУ було підготовлено кілька заходів для наших читачів. У ці передсвяткові дні був організований бібліо-квест, де студенти змогли показати свої навички по використанню довідкових видань, профільної періодики вузу, ерудиції та кмітливості в творчих завданнях, знаннях краєзнавства та художньої літератури. Вони вгадували з уривків авторів творів, малювали творчі портрети класиків світової літератури, знаходили потрібні їм підручники, підбирали бібліографічні дані на вчених вузу.
Конкурс пройшов весело і невимушено, атмосфера була святковою, команди, що брали участь в квесте – КСМ і групи «Пошук» музею історії вузу, з легкістю впоралися з усіма завданнями і заповнили кросворд, який став підсумковим конкурсом нашої гри. Всі гравці отримали в подарунок солодкі призи.

На цьому святкові заходи не закінчилися. У «Літературній вітальні» відбулася презентація десятого ювілейного випуску «Альманаху прози і поезії» нашого вузу. У залі зібралися всі учасники цього проекту. Ведучий вечора – Андрій Попович привітав усіх з наступаючим святом – «Всеукраїнським днем бібліотек». Студенти читали свої опубліковані і нові твори.

Прекрасний вечір авторських віршів, проведений в компанії творчих людей, подарував нашим учасникам і гостям чудовий настрій, а можливо в когось з них прокинеться літературний дар і вже в наступному випуску вони опублікують вже свої роботи. Всі студенти отримали в подарунок збірки ювілейного випуску нашого альманаху.