Тематична книжкова виставка “Українські вишиванки наче райдуги світанки”

день вишиванки

17 травня Україна святкувала День вишиванки. Це свято, покликане сприяти єдності і культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу, зберігає споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.

Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються.

Сьогодні вишиванки одягати стало модно, стильно, це прояв гордості, патріотизму та ознака національної приналежності. Ми вбираємось в вишиванки не тільки для краси а ще й для того, щоб зберегти наш рід. А головне показати всьому світу, що є така країна – Україна, яка має свою національну культуру, звичаї, традиції, історію.

Люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у національному одязі закодовано багато символів: сили, добробуту, краси та оберегів.

Студенти нашого університету із задоволенням брали участь в фотопроекті серед бібліотечних локацій, а також з інтересом розглядали представлені джерела на книжковій виставці”Українські вишиванки наче райдуги світанки”.