В Науковій бібліотеці ДНУ ім. О. Гончара пройшло засідання Круглого столу «Бібліотеки ЗВО: інновації, креативність, міжкультурний діалог» та презентація Факсимільної бібліотеки Фонду вчених, присвячена 21-й річниці Фонду вчених Придніпров’я. В заходах взяла участь директор бібліотеки УДХТУ Максимова Н.Ф.

17 жовтня 2018 року на базі Наукової бібліотеки ДНУ імені Олеся Гончара відбулися урочисті заходи, присвячені  100 – річчю бібліотеки, в ході яких з нагоди 21-ї річниці Фонду вчених відбулася презентація бібліотеки Фонду захисту вчених Придніпров’я. До цієї події підготовлена фундаментальна виставка книг вчених Дніпропетровської області.

А також відбулося засідання круглого столу «Бібліотеки ЗВО: інновації, креативність, міжкультурний діалог», на якому з повідомленнями виступили:

Кубишкіна С.В., директор НБ ДНУ імені Олеся Гончара, Макеєва І.І., зав. сектору НБ ДНУ імені Олеся Гончара, Лебедюк О.О., зав. відділу НБ КДПУ, Колесникова Т.О., к. н. із соц. комунікацій, директор НТБ ДНУЗТ та інші.

Фонд соціального захисту, підтримки і допомоги вченим України та їх сімей за велику професійну допомогу в оформленні Факсимільної бібліотеки Фонду вчених, підготовку до її презентації і виставки книг вчених нашої області оголосив подяку директору бібліотеки Українського державного хіміко-технологічного університету Максимовій Нелі Федорівні та працівникам нашої бібліотеки зав. відділу Шевченко Олені Олександрівні, бібліографу І кат. Павленко Ользі Іванівні та бібліотекарю І кат. Михайленко Юлії Вадимівні.