Творча зустріч з відомим журналістом, теле- та кінорежисером, сценаристом І.В.Родіоновим

В читальній залі бібліотеки відбулась творча зустріч студентів (ф-т ОТС) з відомим журналістом, теле- та кінорежисером, сценаристом І.В.Родіоновим. Член творчих спілок журналістів та кінематографістів України, його авторські фільми неодноразово отримували Гран-прі на міжнародних конкурсах.

Присутні дізнались про те, що творчий доробок І.В.Родіонова складають документальні фільми, цикли телепередач, книги, присвячені відомим архітекторам зодчим, імена яких стали легендою, а їх споруди є дійсно окрасою нашого міста.

Тема архітектурної забудови нашого міста зацікавила Ігоря Володимировича давно. Люди старшого покоління пам’ятають цікаві нариси його під рубрикою «Фото из семейного альбома», які публікувались в обласній газеті «Дніпровська правда», а на  телебаченні виходив авторський цикл телепередач «Что нам стоит дом построить». Саме від гостей цих передач Ігор Володимирович дізнався багато цікавих фактів про зодчих минулого, починав активно збирати матеріал. А головне – особисті бесіди з героями книг, їх рідними та близькими.

І як наслідок – писалися книги. На сьогодні їх уже 5. Серед них:

-Днепропетровские зодчие;

-Набережная имени…;

-Корона над Днепром та ін..

Книги І.В.Родіонова розповідають не лише про архітекторів, які проектували, а й про управлінські кадри, робітників, які втілювали в життя задум спеціалістів.

Знайомтесь з книгами Ігоря Родіонова (вони є в нашій бібліотеці) – і ви дізнаєтесь надзвичайно багато цікавого про наше місто.

На завершення зустрічі Ігор Володимирович показав присутнім свій документальний фільм Петров-град, присвячений відомому дніпропетровському архітекторові О.Петрову.