“А над світом українська вишивка цвіте”

Вишиванка – візитна картка України .
Історія української вишиванки налічує близько тисячі років.

Вишиванка протягом багатьох століть використовувалася українцями в повсякденному гардеробі, але водночас сприймалася як оберіг – символ здоров’я та краси. Вважалося, що орнамент вишиванки захищає від недобрих поглядів, невдач та хвороб. Новонародженим дітям першу вишиванку шили матері або бабусі, читаючи молитви за здоров’я малюка. Дівчата шили вишиванки і до свого весілля – в якості приданого.

Вишиванки не втрачають актуальності й сьогодні – їх все частіше носять як елемент повсякденного одягу.

В нашій бібліотеці студенти ТВМС підготували літературно-музичну композицію “А над світом українська вишивка цвіте”

Зранку бібліотека розквітла червоно-чорними, синіми, зеленими, жовтими барвами, адже студенти прийшли у своїх улюблених вишиванках.

Дякуємо за підтримку профком УДХТУ,деканати ТВМС, економістів і ОТС.