Невідомі сторінки історії славетного міста Дніпра

В читальній залі бібліотеки відбулась зустріч студентів (1-й курс, Мех.фак-ту) з відомим краєзнавцем, канд.іст.наук., зав.відділу обласного історичного музею ім. Д.Яворницького М.Кавуном.

Присутні дізнались багато цікавих історичних фактів про зародження та забудову нагірної частини нашого міста, про створення таких архітектурних пам’яток, як Потьомкінський палац (согодні це Палац студентів) про будівлю Катеринославського історичного музею, споруду Гірничого інституту (нині Дніпровської політехніки), про Монастирський острів, на якому так люблять бувати і відпочивати перш за все студентська молодь. І на завершення виступаючи закликав всіляко зберігати та дбайливо ставитись до історичних цінностей нашого міста.