«Китай: знайомство зблизька»

Китай – одна з найцікавіших і найзагадковіших країн на планеті. Вона приваблює не тільки своїми численними культурними традиціями, але й безліччю таємниць і загадок.

2019 рік оголошено роком Китаю в Україні. Україна і Китай відзначають 25 років встановлення дипломатичних відносин і виходять на новий, стратегічний рівень взаємодії, який передбачає реалізацію спільних проектів.

На  заході, що відбувся в бібліотеці, ми дізналися багато цікавого. Студенти з Китаю розповіли про святкування Китайського Нового року і чайних традицій.

Коломоєць Ольга Вікторівна- старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії хімічних джерел струму ДВНЗ УДХТУ розповіла про те, що два українські університети домовилися з науково-технічною компанією “Rensenzeer New Energy Technology Co.,Ltd”(Китай, провінція Хебей) про спільні наукові дослідження у сфері енергозбереження та альтернативних джерел енергії.

А наукові зв’язки з Китаєм розвиваються вже багато років.

Волонтери групи “Пошук” зацікавлено розповідали про “Піднебесну імперію”

На останок студенти з Китаю та екскурсоводи нашого музею пригощалися солодощами.

Дякуємо за підтримку профком УДХТУ