В читальних залах бібліотеки проведено консультаційні години з групою 3-ХДК-28. Присутні зацікавлено оглянули книжкову виставку, на якій широко представлена навчальна література за їх спеціальністю, познайомились з електронними базами бібліотеки, вели пошук літератури за темами, використовуючи електронний каталог, РЖ « Химия» як у паперовому,так і електронному варіантах, одержали необхідні консультації, а також мали змогу «перекинути» на свої флешки списки літератури, які підготували для них працівники бібліотеки.
![](https://biblioteka.udhtu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-f60660885b677c077ceccebb54ab5641-V-1200x600.jpg)
- 06 Лис
- 2019