В читальних залах бібліотеки проведено консультаційні години з групою 3-ХВ-76. Присутні зацікавлено оглянули книжкову виставку, на якій широко представлена навчальна література за їх спеціальністю, познайомились з електронними базами бібліотеки, вели пошук літератури за темами, використовуючи електронний каталог, РЖ « Химия» як у паперовому, так і електронному варіантах, одержали необхідні консультації, а також мали змогу «перекинути» на свої флешки списки літератури, які підготували для них працівники бібліотеки.
![](https://biblioteka.udhtu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG_20200304_113115-222x300.jpg)
![](https://biblioteka.udhtu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG_20200304_112726-222x300.jpg)