Літературно-музична година поезії, присвячена 150-річчю з Дня народження Лесі Українки

23.02.21 у філії бібліотеки нашого університету відбулася літературно-музична година поезії “Ні, я жива! Я вічно буду жити. Я в серці маю те, що не вмирає!”, присвячена 150-річчю з Дня народження видатної української поетеси, перекладача, фольклористки, культурної діячки Лесі Українки, в якій взяли участь студенти Дніпровського фахового коледжу інженерії та педагогіки  ДВНЗ УДХТУ, групи Т-20-1/9 та КТ-20-1/11.
Студенти пригадали життєпис та творчу діяльність поетеси, розповівши також і цікаві факти з її біографії. У їхньому виконанні пролунали найвідоміші та найзворушливіші вірші Лесі Українки: “Надія”(Бухаленков Тимур) , “Конвалія”(Прихода Владислав) , “Без надії сподіваюсь”(Гуржій Олександр) , Хто вам сказав, що я слабка”, (Ніколенко Вікторія) “Як дитиною, бувало…..” (Ніколенко Анастасія) та уривок з драми-феєрії “Лісова пісня” (Омельченко Антон)