8 серпня виповнилось 60 років завідувачу кафедри аналітичної хімії і хімічної технології  харчових добавок та косметичних засобів  Ніколенку  Миколі  Васильовичу.

Його наукові досягнення і інтереси – це аналітична та колоїдна хімія, хімічна технологія неорганічних речовин, процесів переробки вторинної сировини, синтезу харчових добавок та ін.

Ювіляр – автор і співавтор понад 270 наукових публікацій,  10 патентів та 11 монографій в галузі хімії та хімічної технології.

Щиро вітаємо Миколу Васильовича із ювілеєм і бажаємо  довгих плідних  років життя, успіхів у наукових досягненнях та педагогічній діяльності.

З нагоди ювілею  в бібліотеці  оформлена виставка наукових праць Миколи Васильовича, яка складається  з публікацій автора, а також представлені світлини та грамоти.

Запрошуємо до бібліотеки (к.350)