Етика спілкування – важлива складова не лише повсякденних стосунків та ситуацій, а й, що дуже важливо, кар’єрного зросту. Саме такій темі був присвячений 15.09.21 діалог старшого викладача Дніпропетровського факультету Киівського національного університету культури та мистецтв Любові Гончарової зі студентами I курсу економічного факультету. Саме діалог, адже у процесі спілкування студенти не лише слухали, а й висловлювали свої думки з приводу обговорюваної теми.
![](https://biblioteka.udhtu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG_20210915_072513_310-1200x600.jpg)
- 16 Вер
- 2021