Літературний перфоманс

Літературний перфоманс (від англ. performance — вистава, спектакль) в бібліотеці
Бібліотека сьогодні – це точка опори, на якій будується простір культурного суспільства.
Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек стало доброю традицією проводити літературний перфоманс для наших читачів
Це пошук нових нестандартних форм популяризації книги.
Цього разу студенти УДХТУ перевтілювалися в образи Білосніжки, Есміральди, Маргарити, Енн, Наташі Ростової, Наталки Полтавки, Дейзі, Попелюшки та ін.
Інноваційна діяльність бібліотеки – один із пріоритетних напрямків роботи бібліотеки УДХТУ, метою якого є пошук, оцінка, розробка та впровадження бібліотечних нововведень.
Короткі історії створюють саме той образ бібліотеки, який відповідає дійсності, – компетентний, практичний, креативний.