В Арт-просторі УДХТУ нова виставка. Ще з давніх часів люди робили спроби відобразити різні сюжети, які виникають в їх житті. Спочатку це були зображення, намальовані по пам’яті, але потім, через якийсь час, у мистецтво міцно увійшли картини, намальовані з натури. Саме малюнки з натури і етюди фігур у сучасному живопису займають особливе місце. Художники при створенні своїх етюдів використовували масляні фарби. Для вас – презентація персональної виставки творчих робіт Какауліной Ганни (5-МВПВ). Запрошуємо!
![](https://biblioteka.udhtu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/IMG_20211020_073239_493-1200x600.jpg)
- 20 Жов
- 2021