Запрошуємо всіх співробітників та студентів УДХТУ взяти участь у Загальнонаціональному всеукраїнському конкурсі на народну премію України імені Тараса Шевченка!
Компанія Еліксир є спонсором призового фонду конкурсу.
![](https://biblioteka.udhtu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/IMG_20220211_163724_020-960x600.jpg)
- 11 Лют
- 2022
Запрошуємо всіх співробітників та студентів УДХТУ взяти участь у Загальнонаціональному всеукраїнському конкурсі на народну премію України імені Тараса Шевченка!
Компанія Еліксир є спонсором призового фонду конкурсу.