Бібліотека Українського  висловлює щиру подяку професору, доктору економічних наук, Академіку Академії економічних наук України Дубницькому Володимиру Івановичу за безцінний подарунок –  книги із власної бібліотеки.

Бібліотека Українського державного хіміко-технологічного університету висловлює щиру подяку професору, доктору економічних наук, Академіку Академії економічних наук України Дубницькому Володимиру Івановичу за безцінний подарунок –  книги із власної бібліотеки. Бібліотечний фонд університету поповнився рідкісними  і необхідними виданнями, які стануть у нагоді як студентам, так і професорсько-викладацькому складу вишу. Бажаємо шановному Володимиру Івановичу активного довголіття, плідної наукової діяльності, миру і злагоди.