До уваги співробітників та науковців ДВНЗ УДХТУ ! Важлива інформація  від Clarivate, стосовно нових вебінарів 2023 року.

До уваги співробітників та науковців ДВНЗ УДХТУ !

Важлива інформація  від Clarivate, стосовно нових вебінарів 2023 року.

New Webinars Clarivate

———- Forwarded message ———
Від: Iryna Tykhonkova <[email protected]>
Date: ср, 11 січ. 2023 р. о 15:54
Subject: New Webinars Clarivate
To: [email protected] <[email protected]>

Доброго дня,

Вітаю у новому році, який не буде простим але принесе багато нових вражень, результатів, публікацій. Бережіть здоров’я, нервову систему, результати, підтримайте тих хто поруч або потребує підтримки. Кожен на своєму місці робить все для перемоги, тому Переможемо!
З вдячністю нашим ЗСУ та комунальним службам, сподіваємося мати можливість провести чергові вебінари. Цього року буде серія Clarivate науковцям 2023 кожного другого четверга кожного місяця о 16:15. Поки призначено вебінари першого кварталу. Будемо використовувати новий додаток в WEBEX якщо все буде успішно -згодом буде повний розклад. Та раз на місяць серія Research Smarter, що проходить одночасно кількома мовами.
Розклад семінарів українською за посиланням https://clarivate.libguides.com/europe/ukraine

Розпочне серію вебінар про профілі установ, багато було зроблено наприкінці минулого року щоб установи мали профілі, будемо продовжувати співпрацю в цьому. Чекаємо на вебінарах

Також щочетверга о 12:15 стаціонарна ЗУМ зустріч запитай про Web  of Science з стабільними параметрами входу

Join Zoom Meeting

https://us02web.zoom.us/j/83607483154?pwd=YndnNFhldlk1NTV2aEJQWHVweERaZz09

Meeting ID: 836 0748 3154

Passcode: 244399

Тож якщо у вас чи ваших колег є питання краще розберемо їх наживо вже завтра.

 

12 січня 2023

Clarivate науковцям 2023

ТемаПрофіль установи у Web of Science: створення, корегування, функції, можливості.

Тези:Профіль установи – це поєднана колекція назв які зустрічаються в публікаціях співробітників установи що проіндексовані у Web of Science Core Collection. Як створити, відкорегувати, внести зміни, хто відповідає за коректність даних Які можливості є у профіля для аналізу публікаційної діяльності установи та формування стратегії розвитку установи та науковця. Як працювати з профілями установи у Web of Science та InCites. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація   перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету:

16:15-17:15 https://shorturl.at/esWX8

26 січня 2023

Тема: Research Smarter Про фінансування наукових досліджень

Тези:Стратегічні плани науково-дослідних установ та фінансових установ є центральним елементом планування та визначення майбутнього напрямку, тому відстеження фінансування та впливу досліджень є надзвичайно важливим.

Приєднуйтесь до нас, щоб дізнатися більше про аналіз фінансування досліджень, в тому числі про те, як визначити історичні тенденції та узгодити результати з вашим стратегічним планом. Ми також розкриємо ландшафт фінансування у вашій спеціальності, хто фінансує лідерів у вашій галузі та багато іншого.

Реєстрація   перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету:

10:15-11:15  https://shorturl.at/vwJQX

9 лютого

Clarivate науковцям 2023

ТемаВідкритий доступ в Україні та світі

Тези:Традиційний вебінар на честь річниці оголошення Будапештської ініціативи відкритого доступу. Що таке відкритий доступ, відкрита наука. Можливості, виклики науковцям установам, державі. Хто і як і скільки платить за публікацію, як друкуватися безкоштовно. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація   перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету:

16:15-17:15 https://shorturl.at/hnpIS

9 березня

Clarivate науковцям 2023

Тема: Публікаційний процес в деталях

Тези: Оприлюднення результатів дослідження є важливим етапом кожного дослідження. Де і як буде опубліковані ваші данні матиме вплив на подальшу кар’єру, отримання визнання колег, можливість встановлення ефективних партнерств, отримання грантового фінансування. На вебінарі чому і як обрати видання що індексуються у Web of Science, як зберегти цей список, які бізнес-моделі видань і як опублікуватися безкоштовно, рецензування і його види, оформлення публікацій за форматом видання. Відповіді на питання з реєстраційних анкет

16:15-17:15 https://shorturl.at/cklRX

 

Бережіть себе,

До зустрічі

Тихонкова Ірина, к.б.н., Customer Success Consultant, Clarivate

Confidentiality note: This e-mail may contain confidential information from Clarivate. If you are not the intended recipient, be aware that any disclosure, copying, distribution or use of the contents of this e-mail is strictly prohibited. If you have received this e-mail in error, please delete this e-mail and notify the sender immediately.