Передати книгу бібліотеці — означає подарувати книзі друге життя і справжнє задоволення багатьом читачам на довгі роки. 🇺🇦Ми повинні виграти свою боротьбу за нашу ідентичність тут, вдома, де ми живемо. Останніми роками наші фонди практично не оновлювалися📚 Тому у Міжнародний день дарування книг 14 лютого звертаємось до всіх любителів книг та просимо допомоги 🙏у поповненні фондів нашої бібліотеки Якщо ви маєте можливість придбати літературу, чи маєте вже прочитану, то будемо раді прийняти книги українською мовою, видані за останні 5 років у подарунок.🎁 Дякуємо)
![](https://biblioteka.udhtu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-02-07_06-04-51-1035x600.jpg)
- 14 Лют
- 2023