До Всеукраїнського дня бібліотек-“Літературник УДХТУ”.

До Всеукраїнського дня бібліотек-“Літературник УДХТУ”. Перезавантаження🥰Так сталося, що наші зустрічі не проходили вже близько двох років. Але нам так хотілося зустрітись. Творча зустріч студентів УДХТУ, що відбулася 27 вересня, зібрала молодих поетів та шанувальників поезії. Ми хочемо розкрити потенціал нашої талановитої молоді, вивести її на новий рівень та довести усім, що поезія в наші часи має нових геніїв. Студенти не тільки демонстрували власні твори, але й декламували вірші відомих поетів. Наші зустрічі надихають, дарують  крила для власної творчості, дають змогу відпочити душею. Наші поети та гості – надзвичайно обдаровані, їхні твори ми слухали, затамувавши подих. Маю надію, що такі зустрічі стануть традиційними.