Щорічно в Україні з 25 лістопада до 10 грудня проводиться акція “16 днів проти насильства”. Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. У період повномасштабного військового вторгнення питання проявів насильства набуло нового жахливого змісту. Щоденні психотравмуючі ситуації часто супроводжуються насильством різних форм. В читальній залі (к.350) оформлена книжкова виставка, присвячена цій темі.
![](https://biblioteka.udhtu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231124_091607_576-1200x591.jpg)
- 24 Лис
- 2023