Літературник УДХТУ 23.11.23
Молодь знову зібралася на творчі посиденьки в неформальній дружній обстановці . У нас все охочі можуть поділитися власною творчістю або продекламувати вірші своїх улюблених поетів. Ми хочемо розкрити потенціал нашої талановитої молоді, вивести її на новий рівень та довести усім, що поезія в наші часи має нових геніїв. Сподіваємося, що й надалі такі дійства відбуватимуться в нашому Арт- просторі УДХТУ.
Дякуємо нашим гостям, студентам ВНЗ міста.![💫](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/1f4ab/72.png)
![💫](https://fonts.gstatic.com/s/e/notoemoji/15.0/1f4ab/72.png)