Запрошуємо до нашої бібліотеки ознайомитися з книжковою виставкою до 210-річчя Т.Г.Шевченка

Пройшло 210 років від народження Великого Кобзаря, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне. Український видатний митець залишив кілька важливих послань, які для українців стали закликом до дії. Запрошуємо до нашої бібліотеки ознайомитися з книжковою виставкою. У такий важкий історичний момент, коли українці показали світові свою єдність, щомиті утверджуючи свободу і незалежність, неухильно крокуючи до європейського майбутнього, пам’ятаймо Шевченкові слова, що житимуть вічно!

Студентка гр. 1-ВП-16 Чечет Катерина зі своєю роботою “Мова – найбільша цінність української нації” взяла участь у щорічному всеукраїнському краєзнавчому конкурсі “От де, люде, наша слава, слава України!” Цей конкурс було започатковано з нагоди 210-ї річниці нашого великого Поета і Пророка Тараса Шевченка  Всеукраїнським благодійним фондом Т.Г. Шевченка.