Весь світ 23 квітня святкує день народження Вільяма Шекспіра – одного із найвідоміших та найвидатніших письменників всіх часів та народів. Він написав більше 150 сонетів, 37 п’єс, декілька поем. Вони перекладені майже на всі мови світу. Перші переклади Шекспіра українською мовою належать Пантелеймонові Кулішу та Михайлові Старицькому. Від Куліша до Григорія Кочура з’явилося 8 перекладів «Гамлета». Інші драматичні твори Шекспіра перекладали Іван Франко, Юрій Федькович, Павло Грабовський, Яків Гординський, Максим Рильський, Іван Кочерга, Юрій Клен та інші. У зв‘язку з 460-річним ювілеєм Шекспіра кафедра філології та перекладу УДХТУ та бібліотека УДХТУ запросила студентів взяти участь в онлайн флешмобі «Перлини творчості Вільяма Шекспіра». Студенти УДХТУ читають вірші Шекспіра англійською та українською.

Більше відео – на сторінці бібліотеки в Фейсбуці