22.04.24р.в нашій бібліотеці пройшла зустріч зі студентами гр.4-ХДК-40,та гр.5ХДХ-35 спеціальності 161 (Хімічна технологія та інженерія). Освітня програма: Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів. Наші читачі відвідали  виставку – презентацію  в читальній залі науково-технічної літератури, де з зацікавленням ознайомилися представленою літературою по своїй  спеціальності. Також студентів інформували, які періодичні видання в паперовому та електронному вигляді ми маємо  в читальному залі. У довідково -бібліографічному відділку  майбутні спеціалісти отримали консультацію, як користуватися Універсальною десятковою класифікаціэю (УДК). Спілкування було цікавим і корисним .