1 травня в Арт-просторі УДХТУ для студентів відбувся   Великодній майстер-клас з виготовлення ПИСАНКИ

Турбота про гармонійний і всебічний розвиток студентської молоді об’єднує зусилля університету та бібліотеки.
Для того, щоб роки навчання залишились у пам’яті назавжди, щоб слава про УДХТУ поширювалася світом, бібліотека спрямовує свої зусилля на різносторонній розвиток молоді та позиціонує себе не тільки як книгозбірню, а місце, де користувачу надається можливість розвиватися як особистості! 1 травня у нас пройшов довгоочікуваний Великодній майстер-клас з виготовлення ПИСАНКИ. Арт-терапія дуже важлива у наш час.Часто свої підсвідомі почуття та переживання легше виразити за допомогою творчості. Студенти створили власними руками невеличкий сувенір та отримали неймовірне задоволення від процесу! Про традиції та основні елементи розпису розповіла Олена Гемай . Дякуємо за підтримку профкому УДХТУ .