31 травня 2024 року в Арт-просторі УДХТУ пройшла цікава вікторина “Подорож Лондоном” для студентів, випускників шкіл, ліцеїв та гімназій. Ми зустрілися, щоб вирушити разом у цікаву подорож до Великобританії, а саме до її столиці- Лондона. Учасники отримали багато цікавої інформації, переглянули кілька відеороликів, відповіли на всі запитання. Такі івенти допомагають знайти креативний і професійний потенціал, дозволяють ефективно долати повсякденні виклики, у тому числі навчання. Багато людей переживають виснаження, спустошення, втому, відчувають тривогу й паніку. Ми раді, що, незважаючи на різні обмеження, можемо зустрітися у теплій, дружній атмосфері, поговорити та повернути собі емоційну врівноваженість.
![](https://biblioteka.udhtu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240531_162522_892-1200x600.jpg)
- 31 Тра
- 2024