Щиро вітаємо Харченка Олександра Васильовича з ювілеєм!

2 жовтня виповнюється  70 років від дня народження провідного вченого. доктора хімічних наук. професора, проректора з наукової роботи  Харченка Олександра Васильовича. Випускник нашого університету , трудова діяльність  якого розпочалась у далекому 1973 році, сьогодні Олесандр Васильович відомий науковець, знаний не лише у нашій країні, керівник успішної кафедри  фармації та технології органічних речовин. Саме Харченко О.В. у свій час  започаткував  відкриття на своїй кафедрі спеціальність “фармація та промислова фармація”, що користується  великим попитом у абітурієнтів, що вступають до нашого вишу.

Щиро вітаємо Олександра Васильовича з ювілеєм! Бажаємо міцного здоров’я, активного долголіття, успішної  наукової та педагогічної діяльності.

З нагоди ювілею Харченка О.В. в бібліотеці (кімн.350) відкрита виставка, на якій представлені не лише наукові роботи ювіляра, а й матеріали про нього, а також світлини  з музею університету та кафедрального архіву. Запрошуємо ознайомитись.