Під тиском змін у суспільстві, бібліотека перестає бути сакральним сховищем книг і перетворюється у багатофункціональний простір. Все має значення. Бібліотека повинна давати більше, ніж очікують користувачі, та викликати у них приємні емоції і захоплення.
25 вересня в Арт-просторі ННІ УДХТУ студенти зібралися для перегляду фільму “Сутінки”. Фільм покорили мільйони глядачів своєю фантастичною історією. Любов між вампіром і людиною – показала всю палітру почуттів. “Сутінки” – це захоплююча серія романів Стефені Маєр, яка чарує і захоплює. Це ще один неповторний фантастичний світ, а також досвід роботи над своїми стосунками.
Осінній період характерні підвищеним навантаженням на організм через зміну сезону. Вересень дуже важливий для адаптації студентів-першокурсників.
Ми намагаємося максимально залучити їх, рекомендувати різні заходи.
В Арт-просторі вперше відбувся перегляд фільму.
Як важливо дивитися фільми в компанії хороших друзів і однодумців.
Фільми за мотивами книг: найкращі екранізації!