Зустріч з Лесею Степовичкою

11 жовтня в читальній залі бібліотеки відбулась творча зустріч студентів з Лесею Степовичкою – поетесою, письменницею, перекладачем, автором понад 15 літературних творів, яка 10 років очолювала Дніпропетровську обласну письменницьку організацію.

Пані Леся неодноразово нагороджувалась Почесними відзнаками Національної спілки письменників України. Лауреат багатьох літературних премій. Її поетичні твори громадянського звучання не залишають байдужими присутніх. Ось відгук студентки – першокурсниці, яка була на зустрічі:

– Письменниця надихає до чогось світлого та незбагненного. Мені подобаються її розповіді про Україну, про те як вона бореться словом. Її поезії надзвичайні. Я коли слухала, то в мене були мурашки по тілу, – сказала Ліщук Діана (гр.1-Ф-22).
Л. Степовичка знайомила слухачів не лише із своєю поезією, а й розповідала про історію написання прозових творів. Деякі з них є в нашій бібліотеці. Читайте їх – і ви отримаєте справжню насолоду від творчості Лесі Степовички.