«Історичні постаті у назвах вулиць нашого міста»

Неабияку цікавість у студентів викликає цикл бесід «Історичні постаті у назвах вулиць нашого міста», підготовлений співробітниками бібліотеки. Ось і цього разу бесіда була присвячена Андрію Яковичу Фарбу – губернатору Катеринославщини (з 1847 по 1857рр.), іменем якого перейменована колишня вулиця Сєрова, що знаходиться у центральній частині міста.

Мало кому відомо, що Андрія Яковича Фарба ще називають Катеринославським Рішельє за вагомий внесок у розвиток нашого міста. І дійсно, за його діяльності була реконструйована центральна частина міста, був відкритий історичний музей, відновлений Потьомкінський палац, ушляхетнений Потьомкінський сад (нині парк ім. Т.Шевченка). А тому одна з найкрасивіших вулиць центральної частини міста по праву названа ім’ям А.Я.Фарба.

Студенти груп 3-ХОМ-17 та 2-ХВ-17 (куратор С.В.Ковальов) з цікавістю прослухали розповідь бібліотекаря Южакової О.Р., присвячену Ф.Я.Фарбу, та познайомились ще з однією визначною історичною особистістю  нашого краю.