УВАГА КОНКУРС “Чи знаєш ти історію свого університету?”

Чи знаєшь ти?

Чи знаєш ти історію свого університету?

Чи знаешь ти1.Яку роль у заснуванні ДХТІ відіграв видатний вчений – хімікЧи знаєшь ти? Л.В.Пісаржевський?

2.Що ти знаєш про вчених – ювілярів 2019 року?

• Льва Михайловича Волштейна (кафедра органічної хімії)
    • Михайла Михайловича Кремльова (кафедра органічної хімії)
    • В’ячеслава Володимировича Товарова (кафедра технологіїсилікатів)

3.Розкажи про вклад наших викладачів і співробітників у ліквідацію наслідків аварії на ЧАЕС.Чи знаешь ти

4.85 років тому на базі кафедри фізичної хімії одержано 3 гр. «важкої води». Що ти про це знаєш?

5.Розкажи про евакуацію нашого університету до м. Кемерово (1941р.)

6.Знайди матеріал та цікаві факти, які б розкривали історію створення та розвитку твого факультету.

7.Чи відомі тобі педагогічні династії на твоєму факультеті? Якщо так – розкажи про них.

Чи знаешь тиУ підготовці відповідей можна використати альманахи й літописи з історії університету, газету «Слово хіміка» (бібліотека, кімн. 350,353; музей історії УДХТУ, кімн. 232)

Перевага віддаватиметься тим роботам, які будуть ілюстровані світлинами із фотоархіву Музею історії УДХТУ.