«Літературна фотосесія»

«Літературна фотосесія». Проект абонемента художньої літератури.

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек ми вирішили провести фотосесію читачів в образі улюблених героїв книг.

Солоха из повести «Вечера на хуторе близь Диканьки» Н.В.Гоголя                                Герда из сказки «Снежная королева» Г.Х.Андерсен.

Незвичайна ідея всім дуже сподобалася. Перед об’єктивом фотокамери були присутні:

Эсмеральда из романа «Собор Парижской Богоматери» В.Гюго, Кямран и Фериде из романа «Королек – птичка певчая» Р.Н. Гюнтекина, Элизабет Беннет из романа «Гордость и предубеждение» Д.Остен и др.

Образ літературних героїв – чудовий спосіб творчої самореалізації наших читачів і залучення уваги до читання художньої літератури.Фотосесія пройшла в найкрасивіших інтер’єрах бібліотеки вузу.Дякуємо всім, хто підтримав наш фотопроект. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Алхимик из одноименного романа П.Коэльо «Алхимик»