Мріяти, вчитися, творити …

Під такою назвою відкрилася виставка картин Андрія Куцинського (ф-т ТВМС) на абонементі художньої літератури.

Андрій закінчив Дніпропетровський державний театрально-художній коледж.

Під час навчання натхненно писав яскраві пейзажі, глибокі портрети і теплі натюрморти.

Ось перед вами посміхається у вуса Володимир Падун, відомий український живописець, збирач творів народного мистецтва, чий портрет представлений на виставці.

А морський пейзаж пензля художника завжди надихає і заспокоює. Можна годинами сидіти на березі і милуватися легким бризом. Можна навіть відчути запах моря … Дивлячись на такий пейзаж, знову і знову хочеться повернутися в літо. Натюрморти так само чудово вдаються Андрію. Він створює прекрасні роботи, що розповідають незвичайні історії речей, які вже не зустрічаються в повсякденному житті.

Сьогодні Андрій шукає себе в жанрі стокової векторної графіки. І вже досить скоро ми зможемо побачити його нові роботи. Є на що подивитися і помилуватися. Триватиме виставка до кінця грудня, так що встигніть відвідати бібліотеку не тільки заради книг, але і заради цього вернісажу!