Міжнародний день чаю

День чая

Організаторами свята, присвяченого історії чаю і традиціям проведення церемонії чаювання різних народів світу, виступили волонтери Музею історії УДХТУ.

Почесними гостями святкового заходу стали викладачі, співробітники та студенти нашого університету.

Всі бажаючі мали можливість спостерігати чайні церемонії семи країн світу.

Гості свята дізналися не тільки про особливості заварювання чаю та про його різні сорти, а й побачили, як правильно тримати чашку, насолоджуючись смаком напою.

Нам були представлені чайні церемонії Китаю, Африки, Японії, Італії, Франції, Англії та України.

Свято, яке проходило, носило не тільки розважальний, але й пізнавальний характер. Адже для всіх важливо знати культуру різних країн. Крім цього, це свято об’єднало студентів, які навчаються у нашому університеті. А викладачі побачили, на скільки талановиті їхні студенти. Китайці кажуть: «Пробуючи смак справжнього чаю, ви пробуєте смак самого Життя» Закінчилося свято всілякими частуваннями та подарунками. Всі розходилися з піднесеним настроєм.Бібліотека об’єднує серця.Дякуємо профком за організацію і підтримку всіх наших починань.