Одинадцятого лютого відзначають Міжнародний день жінок та дівчат у науці. Свято засновано «для того, щоб досягти повного й рівного доступу жінок і дівчаток до науки, а також забезпечити гендерну рівність і розширення прав і можливостей жінок і дівчат».
Щиро вітаємо усіх жінок УДХТУ, які обрали для себе непростий, але неймовірно цікавий, захоплюючий та наповнений шлях, адже тільки реалізувавши всі свої задатки, зможемо по-справжньому відчути себе щасливими людьми.
Бажаємо усім жінкам-дослідницям УДХТУ наснаги, витримки, сил, задоволення від роботи та багато нових наукових відкриттів і досягнень!
Дякуємо за подаровані книги!
Запрошуємо до університетської книгозбірні .(к.350)
![](https://biblioteka.udhtu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/02/IMG_20220210_172640_314-1200x600.jpg)
- 10 Лют
- 2022