Пропонує бібліотека

1. Фотоконкурс до Всеукраїнського дня бібліотек “Читаюча людина” /у побуті, навчанні, на природі, в незвичайних ситуаціях/.  (30 вересня)
  2. До дня Захисника и захисниці –  онлайн-флешмоб  “Сила нескорених”  /творчі авторські вірші, малюнки, відеоролики, арт-плакати/.  (До 14.10.22)
  3. “Завжди сучасний Сковорода”. Онлайн-флешмоб до 300-річного ювілею Григорія Сковороди   /читання творів філософа, створення ілюстрацій до байок, декламування байок Сковороди, створення селфі із книгою, відеоролики/.  (До 03.12.22)
  4. В арт-просторі на вас чекає новий проєкт “Виклик: творчість проти війни” /малюнки “Дорога до Перемоги”, вірши “Жити між тривогами”, фотосвітлини “Разом до Перемоги”/  (Протягом року)