Фотофлешмоб УДХТУ “Українська хустка – оберіг родини”.

7 грудня у світі вчетверте відзначатимуть День української хустки. Вона є не тільки елементом вбрання, але і важливим національним оберегом. Сьогодні, під час повномасштабної війни в Україні нам необхідно підтримувати наших захисників та свою етнічну культуру. Запрошуємо вас взяти участь у 7 грудня у світі вчетверте відзначатимуть День української хустки. Вона є не тільки елементом вбрання, але і важливим національним оберегом. Сьогодні, під час повномасштабної війни в Україні нам необхідно підтримувати наших захисників та свою етнічну культуру. Запрошуємо вас взяти участь у фотофлешмобі УДХТУ “Українська хустка – оберіг родини”. Чекаємо на фото студентів, викладачів, співробітників, дітей співробітників до 7 грудня.

Фотофлешмоб УДХТУ “Українська хустка – оберіг родини”.