Бібліотека УДХТУ постійно проводить екскурсії для користувачів з  метою ознайомлення студентів, науковців, викладачів, співробітників  з бібліотекою та її фондами.

Науково-технічна бібліотека УДХТУ бере участь у процесах підтримки інформаційно-наукового середовища Університету, що пов’язано з забезпеченням інформаційних, дослідницьких потреб студентів, науковців, викладачів, співробітників .
Сьогодні студенти спеціальності ЦБ ознайомились із профільною літературою . В Арт-просторі ми переглянули виставки студентських робіт. Сфотографувалися у фотозоні до Дня вишиванки. Щиро дякуємо за співпрацю куратору Мініної Ю.О. та зав.кафедри  ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ   Мітіної Н.Б.
Бібліотека УДХТУ постійно проводить екскурсії для користувачів. Метою екскурсій є ознайомлення студентів з бібліотекою та її фондами.