28 липня 2024 року – 70 років від дня народження доктора хімічних наук, професора Ткача Володимира Івановича. Запрошуємо до бібліотеки (кім.350), де оформлена книжкова виставка до ювілею вченого.

28 липня 2024 року – 70 років від дня народження доктора хімічних наук, професора Ткача Володимира Івановича. З 2001 по 2015 рік він очолював кафедру аналітичної хімії і хімічної технології харчових добавок та косметичних засобів УДХТУ. У 2002 році отримав вчене звання професора кафедри аналітичної хімії, а у 2005 році – нагрудний знак “Відмінник освіти України”
Ткач В.І. є автором понад трьохсот наукових та науково-методичних робіт, зокрема трьох монографій, чотирьох навчальних посібників, тринадцяти патентів України та ін. Під його керівництвом захищено дев’ять кандидатських дисертацій.
Ознайомитись з науковим доробком відомого вченого запрошуємо до бібліотеки (кім.350), де оформлена книжкова виставка .