Першокурсники стали читачами університетської бібліотеки.

Навчання в університеті для сучасної молоді є одним з найважливіших періодів життя, особистого зростання і становлення як фахівця.
Перші тижні навчання для першокурсників пов’язані з певними організаційними труднощами. Тому, одним з перших заходів стало знайомство з бібліотекою УДХТУ.
Студенти отримали інформацію щодо структури бібліотеки, напрямів діяльності, інноваційних методів обслуговування та можливостей користування фондами бібліотеки як в її стінах, так і в онлайн-режимі.
Під час кураторської години студенти груп 1ФІЛ-92, 1СО(а)-90, 1СО(у)-90, 1ФК-69 дізналися про заходи, що проводяться в Арт-просторі, переглянули роботи, які там представлені, зацікавилися нашими майстер-класами та тренінгами.
Особливий захват у відвідувачів екскурсії викликала можливість спілкування без обмежень у часі у дружній і теплій атмосфері.